Blog
Jak pozbyć się drugiego podbródka?
2024-02-14

Jak usunąć drugi podbródek? Poznaj najlepsze metody bez użycia skalpela.

Czy można wykonać lifting podbródka bez skalpela?

To pytanie zadaje sobie niemal każda moja pacjentka po 35 czy 40 roku życia. Niestety efekty starzenia się skóry i tzw. „grawitacja” wpływa na to, że tkanki stają się mniej jędrne oraz ubywa włókien kolagenowych. Skóra na twarzy opada, co widać tym bardziej im niżej na twarz popatrzymy obserwując tzw. chomiki czy powstający fałd skóry w okolicy drugiego podbródka.

Podwójny podbródek bardzo niekorzystnie wpływa na nasz wygląd. Rysy stają się ciężkie, szyja traci smukłość i witalność. Zupełnie odwracają się proporcje twarzy. Jest w tym coś apatycznego, zmęczonego, pozbawionego energii.

W #Prettymed Sochaczew wykorzystuję kilka metod na pozbycie się tego problemu, które dobiera indywidualnie do skali problemu i wieku pacjenta:

1. #Termolifting, czyli kontrolowane podgrzewanie głębokich warstw skórnych

2. #NiciLiftingujące, precyzyjne naciągania skóry w określonych obszarach

3. #TerapiaŁączona czyli połączenie kilku zabiegów, które w określonych wskazaniach są niezbędne do uzyskania zadowalającego efektu

Chcesz skonsultować swój problem? Zapraszam do PRETTYMED w Sochaczewie

WYBIERZ SPOSÓB KONTAKTU

Zarezerwuj
online
Zarezerwuj
telefonicznie
Sprawdź aktualne
promocje
Kup voucher
podarunkowy

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI?

Zostaw do siebie kontakt - oddzwonimy

Jeżeli masz wątpliwości lub chcesz zapytać o szczegóły zabiegu lub oferty, zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania,


    OBSERWUJ MNIE
    NA INSTAGRAME