Blog

Jak pozbyć się drugiego podbródka?
2023-08-30

Jak pozbyć się bruzd nosowo-wargowych?

Bruzdy nosowo-wargowe są wynikiem naturalnego procesu starzenia się skóry i zaczynają decydować o smutnym i starzejącym się wyrazie naszej twarzy. Często to właśnie one są motywacją do umówienia pierwszej wizyty do mojego gabinety.

2023-08-30

Czy powiększanie ust boli?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie metody znieczulenia stosuję w moim gabinecie, aby Twój komfort był zawsze na pierwszym miejscu? Dziś chciałabym podzielić się z Wami dwoma rodzajami znieczulenia, które gwarantują praktycznie bezbolesne powiększanie ust w moim gabinecie Prettymed w Sochaczewie.

2023-08-30

Czy można pić alkohol po zabiegu usuwania zmarszczek toksyną botulinową?

1. Obrzęk i siniaki: Alkohol rozszerza naczynia krwionośne i może zwiększyć przepływ krwi w skórze, co może prowadzić do zwiększenia ryzyka obrzęku i powstawania siniaków w miejscu wstrzyknięcia.

2. Reakcje alergiczne: Alkohol może nasilać reakcje alergiczne lub uczuleniowe na składniki preparatu.

3. Interakcje z lekami: Jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek leki po zabiegu, alkohol może z nimi wchodzić w interakcje, co może prowadzić do niepożądanych efektów.

WYBIERZ SPOSÓB KONTAKTU

Zarezerwuj
online
Zarezerwuj
telefonicznie
Sprawdź aktualne
promocje
Kup voucher
podarunkowy

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI?

Zostaw do siebie kontakt - oddzwonimy

Jeżeli masz wątpliwości lub chcesz zapytać o szczegóły zabiegu lub oferty, zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania,


    OBSERWUJ MNIE
    NA INSTAGRAME