O mnie

JESTEM
LEKARZEM MEDYCYNY
ESTETYCZNEJ

Poznajmy się! Katarzyna Pawłowska – Lekarz Medycyny Estetycznej w Sochaczewie i założyciel gabinetu PRETTYMED. Stworzyłam dla Ciebie unikalną ofertę zabiegów na twarz i ciało poprzez selektywne wybory najbardziej skutecznych preparatów i urządzeń na bazie mojego doświadczenia.
W mojej pracy kładę duży nacisk na stałe doskonalenie i śledzenie najnowszych odkryć oraz postępów w dziedzinie medycyny estetycznej. Ukończenie studiów podyplomowych w tej dziedzinie było dla mnie punktem wyjścia do nieustannego rozwoju i podnoszenia jakości świadczonych usług.

 

Jestem dumna z możliwości pomagania ludziom w dokonywaniu lepszych wyborów związanych z ich wyglądem i samopoczuciem. Dzięki mojemu pełnemu zaangażowaniu, osobistej uwadze i fachowej opiece, staram się zapewnić każdemu pacjentowi najlepsze rezultaty nowoczesnej medycyny estetycznej.
Moim celem jest dostarczenie pacjentom nie tylko estetycznych poprawek, ale również wzmocnienie ich pewności siebie poprzez poprawę urody.
Jeśli szukasz doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, który poświęci pełną uwagę twoim potrzebom i pomoże osiągnąć zamierzone cele, zapraszam do skorzystania z moich usług w gabinecie PRETTYMED w Sochaczewie.

LEK. KATARZYNA PAWŁOWSKA

PROWADZĘ SZKOLENIA
Z AKREDYTACJĄ FIRM MEDYCZNYCH

Od kwietnia 2022 spełniam się jako szkoleniowiec dla wiodącej na Polskim rynku firmy tworzącej preparaty dla medycyny estetycznej.
Przekazuję tam swoją wiedzę na temat bezpiecznego podawania toksyny botulinowej, iniekcji kwasu hialuronowego oraz zaawansowanych technik powiększania ust i laseroterapii.

MOJE DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – I Wydziału Lekarskiego

Absolwentka Studiów Podyplomowych z Medycyny Estetycznej na GWSH w Katowicach.

Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

EFEKTY ZABIEGÓW

To efekty zabiegów, są największą wartością pracy lekarza medycyny estetycznej. Poznaj wizytówkę mojej pracy w PRETTYMED.

powiększanie ust
redukcja podbródka
redukcja cieni pod oczami

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI?

Zostaw do siebie kontakt - oddzwonimy

Jeżeli masz wątpliwości lub chcesz zapytać o szczegóły zabiegu lub oferty, zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania,


    OBSERWUJ MNIE
    NA INSTAGRAME