Blog
2023-08-30

Czy można się całować po zabiegu powiększania ust?

#NOkiss – jeśli jesteś po powiększaniu ust! To jedno z najczęściej pojawiających się pytań w #Prettymed dotyczących tego zabiegu. Zalecam wstrzymać się z całowaniem po zabiegu powiększania ust do 7 dni. Pamiętaj, że skóra ust po zabiegu została uszkodzona poprzez przerwanie ciągłości naskórka przez igłę. Aby zapobiec zakażeniom i działaniom niepożądanym zwróć szczególną uwagę o właściwe zastosowanie się do moich zaleceń:

Oto kilka dodatkowych wskazówek:

  • Unikaj dotykania ust przez pierwsze 6-8 godzin po zabiegu: Wprowadzenie kwasu hialuronowego może powodować tymczasowy obrzęk i tkliwość w obszarze poddanym zabiegowi. Dotykanie, masowanie lub naciskanie na usta może powodować przemieszczenie się wypełniacza lub zwiększyć ryzyko infekcji.
  • Unikaj ekstremalnych temperatur: Gorące napoje, sauny czy ekstremalne zimno mogą zwiększyć obrzęk i przyspieszyć metabolizm wypełniacza.
  • Nie stosuj starej pomadki/błyszczyka do ust – to siedlisko bakterii, które mogą mieć wpływ na różna reakcje niepożądane i zakażenia.

Pamiętaj, że każdy organizm reaguje inaczej, dlatego ważne jest przestrzeganie zaleceń lekarza oraz konsultacje po zabiegu.

WYBIERZ SPOSÓB KONTAKTU

Zarezerwuj
online
Zarezerwuj
telefonicznie
Sprawdź aktualne
promocje
Kup voucher
podarunkowy

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI?

Zostaw do siebie kontakt - oddzwonimy

Jeżeli masz wątpliwości lub chcesz zapytać o szczegóły zabiegu lub oferty, zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania,


    OBSERWUJ MNIE
    NA INSTAGRAME