Blog
2024-05-05

Powiększanie pośladków kwasem polimlekowym

Jeśli nie jesteś zadowolona z kształtu swoich pośladków, a obawiasz się inwazyjnej operacji wszepienia implantów, to zabieg z użyciem kwasu polimlekowego poprawi ich wygląd w szybkim czasie.

Zabieg modelowania, czy też delikatnego powiększania pośladków kwasem polimlekowym przeznaczony jest dla osób, którym zależy na poprawie jędrności i kształtu. Kwas polimlekowy, który wykorzystuję do tego zabiegu pobudza naturalną produkcję kolagenu, a w rezultacie stymuluje naturalny proces wypełniania się ubytków w tkance, przez co służy również do wyrównywania nieregularności skóry na pośladkach i udach oraz leczenia cellulitu i obniżonej jakości skóry.

Ile utrzymuje się efekt powiększenia pośladków po kwasie polimlekowym?
Efekty zabiegu z użyciem kwasu polimlekowego mogą utrzymywać się nawet do 2 lat. To oznacza, że skóra powinna wyglądać młodziej, jędrniej i zdrowiej przez długi czas po zakończeniu serii zabiegów. Utrzymanie się uzyskanych rezultatów modelowania pośladków jest zależne od trybu życia prowadzonego przez pacjenta. W najlepszych przypadkach preparat utrzymuje się nawet do 30 miesięcy i po tym czasie ulega naturalnemu rozłożeniu.
Po jakim czasie efekty po kwasie Polimlekowym?
Efekty zabiegu są widoczne po około 3-4 tygodniach od jego wykonania.
Pojawiają się one stopniowo i z czasem, jednak o ostatecznych efektach mówi się wraz z upływem trzech miesięcy.
Po upływie kilku tygodni od zabiegu, podczas wizyty kontrolnej oceniam, czy konieczne będzie podanie większej ilości preparatu. Osiągnięcie pożądanych rezultatów wymaga zazwyczaj przeprowadzenia od 2 do 3 zabiegów.
Czy kwas polimlekowy jest bezpieczny?
Kwas polimlekowy jest produktem bezpiecznym, stosowanym w medycynie od końca XX wieku. Stosuje się go szczególnie w rewitalizacji ciała. Podany w większej ilości stanowi alternatywę dla implantu pośladków, poprawia  wygląd w utracie jędrności skóry ramion „pelikanów” czy widoczności cellulitu.
Jak dbać o pośladki po kwasie polimlekowym?
Bardzo ważne jest, aby pacjent w domu przez kolejne 14 dni również masował miejsce aplikacji kwasu polimlekowego minimum 2x dziennie przez 5 minut. Nie można uprawiać aktywności fizycznej przez miesiąc po zabiegu.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu modelowania pośladków?

  • ciąża i kres karmienia
  • aktywne infekcje wirusowe i bakteryjne
  • niewyrównana cukrzyca
  • skłonność do blizn przerostowych i koloidów
  • wykonywanie mocnych peelingów chemicznych w miejscu zabiegu
  • depilacja laserowa w miejscu zabiegu

WYBIERZ SPOSÓB KONTAKTU

Zarezerwuj
online
Zarezerwuj
telefonicznie
Sprawdź aktualne
promocje
Kup voucher
podarunkowy

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI?

Zostaw do siebie kontakt - oddzwonimy

Jeżeli masz wątpliwości lub chcesz zapytać o szczegóły zabiegu lub oferty, zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania,


    OBSERWUJ MNIE
    NA INSTAGRAME